poslankyně Poslanecké sněmovny PČR

7.3.2016

Babišova žena přináší drsný text: Lžete, nevážení migranti. Barbarské zrůdy


zdroj: parlamentnilisty.cz
autor: vef„Vždy, když píši někomu dopis, tak jej uvádím oslovením. Obyčejně je to něco jako Vážený/vážená …, nebo Milý/milá … Bohužel v tomto svém dopise vám, kteří se v současné době tak urputně derete do Evropy, to použít nemohu. Vy nejste pro mne ani vážení, ani milí,“ píše v úvodu svého otevřeného dopisu Majzlík. Zároveň však dodává, že zcela určitě by poskytl azyl svého domova tomu, kdo by byl pronásledován někým, kdo by mu chtěl ublížit, a bránil by jej.

„Je ale samozřejmé, že tento pronásledovaný by se po celou tu dobu, co by byl v mém bytě, musel chovat dle pravidel a zvyků, které u nás máme. A v žádném případě bych nepřipustil, aby mi tam zaváděl nějaké své zvyky či pravidla jen proto, že on by to považoval za lepší. V takovém případě bych jej nejdříve upozornil na to, že takto se u mne chovat nemůže, a pokud by to nechtěl pochopit, tak bych jej s rozběhem ze svého bytu vykopl. A naprosto by mne pak již nezajímalo, jestli jej tam venku někdo zmlátí či dokonce zabije,“ poznamenává Majzlík.

„Vy tvrdíte, že prcháte z válečných oblastí a že tedy je naše povinnost vás přijmout a ochránit. Ano, takto by to bylo, pokud byste říkali pravdu. Jenže vy lžete. Naprostá většina z vás se k nám do Evropy vydává z Turecka. Jistě, tam jste došli ze Sýrie, kde skutečně zuří válka, či z Afghánistánu, kde se navzájem vraždíte již málem stovky let. Ale v Turecku, pokud já vím, žádná válka není. To znamená, že sem k nám se již vydáváte z bezpečné oblasti, kde vám žádné nebezpečí nehrozí,“ nebere si servítky bloger. Podle něj by však stačilo, kdyby tito lidé navštívili zastupitelský úřad, požádali o vstupní vízum a vyčkali na rozhodnutí.

„Jak to ale děláte vy? Ještě než se dostanete do Turecka, zničíte své doklady. V Turecku si pak obstaráte doklady falešné, koupíte nafukovací čluny a vydáte se k nejbližšímu řeckému ostrovu. Nikdo z vás to Řecko o vstupní vízum nepožádal a na žádné jeho udělení jste nečekali. Prostě jste tam připluli s falešnými doklady a předpokládáte, že teď je již jen a jen povinností všech v Evropě, aby vám dali ošacení, jídlo a peníze, že vás musíme dopravit tam, kam vy si budete přát, a tam že vám přidělíme dům či byt. Také předpokládáte, že těm z vás, kteří budou chtít pracovat, dáme práci, kterou vy si vyberete, a těm, kterým se pracovat nechce, že přidělíme dostatečný měsíční příjem z našich sociálních fondů,“ dodal. Za toto je následně nazval podvodníky a násilníky.

„A aby toho nebylo málo, tak jste si s sebou přitáhli nějakého svého podivného boha, který prý rozděluje lidi na ty čisté a nečisté. A nečistí jsou prý podle něj všichni, kteří se neklanějí právě a jen před ním. A tyto pak vy prý můžete zotročovat a zabíjet. Dokonce podle nějakého nařízení tohoto vašeho boha jsou i vaše ženy méně než vaši muži. Nemají stejná práva jako muži a jsou jim podřízeny. Toto je pro nás ale nepřijatelné,“ konstatuje Majzlík.


V případě, že si tito lidé chtějí svou kulturu ponechat, mají zůstat podle Majzlíka ve svých domovinách. „Když se chcete chovat jako primitivní idioti, je to jen a jen vaše věc. Ale v tom případě nepatříte do Evropy, ale někam do Sýrie, Iráku, Pákistánu, Afghánistánu či někam do Afriky, tedy tam, odkud jste sem přišli,“ dodal.

A následně varoval před tím, aby se neobjevil člověk, který bude chtít nedobrou situaci jednou pro vždy vyřešit, jako před lety německý vůdce Adolf Hitler.

„Mnohým se až do nedávné doby zdálo, že něco takového se již v Evropě nemůže opakovat. Jenže vy jste to změnili. Dnes vznikají nové politické strany, které vlastně jsou jen obdobou NSDAP hitlerovského Německa. A jejich vůdci si již žádné nepřátele vymýšlet nemusí. Protože jste to vy, kdo se skutečně chová jako nepřítel nás všech. Jste to vy, kdo se chová a jedná jako nepřítel samotného lidství. Nepřesvědčujte nás, prosím, o tom, že i my se máme začít vůči vám chovat tak, jak se chováte vy, tedy jako barbarské zrůdy. Mohlo by se vám totiž stát, že se vám to podaří – a pak vám buď ten váš krvavý bůh milostivý,“ uzavřel Majzlík.


Přečteno: 2023x
SDÍLET ČLÁNEK
 

Aktuality


Vystoupení v poslanecké sněmovně Září 2017

Vystoupení v poslanecké sněmovně Červenec 2017

Vystoupení v poslanecké sněmovně červen 2017

Vystoupení v poslanecké sněmovně květen 2017

PL: Malá vzpomínka na velké podvody, které provázejí českou ekonomiku dodnes.

Vystoupení v poslanecké sněmovně duben 2017

ČTK: Jourová:Získání peněz EU může být podmíněno dodržováním hodnot EU

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Březen 2017 - OKD

Na Slovensku jedna mladá žena pomočila a poničila Korán

PL: Jourová se zbláznila, plácá nesmysly a měla by se stydět.

PL: Stropnický přidružil české vojáky k německé divizi 

Unie katastrofálně selhala, budeme se z toho vzpamatovávat staletí.

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Únor 2017 - Závěrečná zpráva vyšetřovací komise

Silná slova po pořadu ČT

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Leden 2017 - privatizace OKD

Občan „v péči státu“ aneb Byty OKD - nekonečný příběh?

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Leden 2017

Potrestejte TOP 09 za Jaromíra Štětinu! zaznělo od Babiše.

Tady přestává všechna legrace. „Zfanatizovaní“ mladí lidé se neštítí sprostě řvát na prezidenta. Jana Lorencová tuší revoluci

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Říjen - Listopad 2016

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Září 2016 

Proč Afrika nechce zpátky své běžence... Článek od Břetislava Olšera

Migrační manifest. Článek od Břetislava Olšera

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Červenec 2016

Když nezabralo nic jiného, jde to s reorganizací

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Květen 2016

Babišova žena přináší drsný text: Lžete, nevážení migranti. Barbarské zrůdy

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Únor - Březen 2016

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Leden 2016

Pokus o likvidaci Evropy a „němý Sobotka“. Máme prý zaděláno na velký problém. Znepokojující slova od známé novinářky a Babišovy poslankyně

Kniha Krvavé oleje je již od 7.12.2015 vytištěna a rozesílána na základě objednávek z www.krvaveoleje.cz

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Listopad-Prosinec 2015

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Říjen 2015


Prohnilá policie. Kdo ovládal koho

Konec šéfinspektora Bílka? Premiér s ním chce mluvit
Roli inspekce supluje ÚOOZ

Šéf GIBS je v ohrožení. Premiér od něj chce vysvětlení k olomoucké kauze

Vidíme jen dva centimetry před nos, ale měli bychom vidět dál, myslí si Lorencová

Hromadná sebevražda, zlom evropské civilizace... Babišova poslankyně se dostala ve sněmovně znovu ke slovu

Babišova poslankyně to rozsekla: Uprchlíci jsou mladí muži s nabouchanými svaly. To jim není blbé utíkat? Mají bránit svou vlast

Vyjádření Jany Lorencové pro Živnostenské listy

Žádost vedoucí redakce Živnostenské listy o vyjádření k vystoupení poslankyně, Jany Lorencové, v PSP

Praní špinavých peněz

Vystoupení v poslanecké sněmovně - pátek 18. září 2015

Vystoupení na ČT24 ke kauze bytů OKD

Jiří Leschtina: Velký slídil rozkládá GIBS


Bakala jako Kožený? Zeptali jsme se odborníků, jak moc se mu blíží


Lidé z GIBS měli v mobilech sledovací a odposlouchávací software


Skandál na generální inspekci, hlídači policistů měli napíchnuté telefony