poslankyně Poslanecké sněmovny PČR

21.12.2016

Potrestejte TOP 09 za Jaromíra Štětinu! zaznělo od Babiše. A to nebylo vše


 TOP 09 by prý měla být potrestána za to, jakého člověka vyslala do Evropského parlamentu, aby zde zastupoval zájmy České republiky. Jak by ten trest měl vypadat? Strana by měla propadnout v příštích parlamentních volbách. A proč si podle bývalé novinářky a dnes poslankyně Babišova hnutí ANO Kalouskova strana trest zaslouží? Protože do Evropského parlamentu vyslala Jaromíra Štětinu.

„Už léta si nedělám iluze o euro... Štětinovi. On a jemu podobní žijí patrně v nějaké bublině, do které nesmí proniknout ani špetka vzduchu, který dýchají ostatní. Myslím tím ty, kdo žijí normální životy. Sice ho tam vyslala jeho politická strana, jenomže kdo si TAM v Bruselu všimne, že jich je ve straně zhruba tolik, kolik mají poslanců ve Sněmovně?! Každý, kdo ho uslyší, si ale všimne, že tam takového jako reprezentanta poslala naše země!“ zuřila dáma na sociální síti Facebook.

Doběla ji zřejmě rozpálila mimo jiné Štětinova slova k berlínskému útoku, že se nesmíme nechat rozvrátit Ruskem.

Lidé jí v diskusi dávali za pravdu. Svědčí o tom následující příspěvek. „Velice si Vás vážím, paní Lorencová. Zajímalo by mne, jak snášíte přítomnost blbů podobných Štětinovi ve Sněmovně? Dá se tam vůbec dýchat? Asi zřejmě ano, co jiného Vám zbývá, ale musí to být perné chvilky, zvláště když si vezmou slovo takoví topkaři. To musí být jistě síla a člověk se musí ovládat, aby dotyčnému nevrazil pár pohlavků,“ napsala na sociální síti jedna z voliček.

Spekuluje se o tom, zda za útokem na vánoční trh v německém hlavním městě stojí nějaký uprchlík. Jde skutečně jen o spekulace, byť se k útoku už přihlásil Islámský stát. Lorencová v obecné rovině k uprchlické krizi opakovaně poznamenala, že sice rozumí touze uprchlíků po lepším životě. Kdo by netoužil po lepším životě? Kladla si však otázku, proč se uprchlíci nepokusí zlepšit život u sebe doma.

V této souvislosti také uvedla, že přemýšlí, kam se to řítíme. Dle jejího názoru je patrná před námi jakási zeď, kterou nejsme schopni prorazit. „Odmítáme se smířit s něčím, co se objevilo, aniž bychom to chtěli. Něco v nás se brání té hrůze uvěřit. Možná si podobné chvíle prožili mnohokrát naši předkové za války...,“ zmínila Lorencová.

„Každá země dala světu nějaké osobnosti. Čteme jejich díla, posloucháme jejich hudbu, díváme se na divadelní představení, filmy... Já si ale teď ani zaboha nemůžu vzpomenout na žádná jiná německá jména než Adolf Hitler, který se podepsal krví na dějinách Evropy a svět na něho nikdy nezapomene! Naši předkové možná také ‚zkameněli‘ na léta z hrůzy, kterou zažívali,“ podotkla, že dalším německým jménem, které se jí vybaví, je jméno německé kancléřky Angely Merkelové. „Změnila Evropu od samých základů a nemusela dokonce povolat ani vojsko do zbraně. Nevím, na jak dlouho svět ztuhl úžasem nad tím, kde jsme se ocitli a za co?! Neví to asi nikdo z nás. Jedno ale vím naprosto jistě, že se zase probereme. Jen se bojím, že bude příliš pozdě. Jen se do historie světa zapíše jméno... další osobnosti, která Evropu obohatila?“ uzavřela poslankyně.

Jana Lorencová k Jaromíru Štětinovi doslova napsala:

Už léta si nedělám iluze o euro....Štětinovi. On a jemu podobní žijí patrně v nějaké bublině, do které nesmí proniknout ani špetka vzduchu, který dýchají ostatní. Myslím tím ty, co žijí normální životy .Sice ho tam vyslala jeho politická strana, jenomže kdo si TAM v Bruselu všimne, že jich je ve straně zhruba tolik, kolik mají poslanců ve Sněmovně!? Každý , kdo ho uslyší si ale všimne, že tam takového jako reprezentanta ....poslala naše země! Už za to by měli být potrestáni! Přinejmenším tím, že jich ve Sněmovně už napříště nebude sedět ani tolik, kolik mají členů'.

Druhý příspěvek Jany Lorencové:

Jako asi většina přátel, nejenom na fb, přemýšlím, kam se to řítíme. Stejně jako oni, stejně jako my tady, vidíme před sebou jakousi zeď, kterou nejsme schopni prorazit. A ono to má svoji logiku. Odmítáme se smířit s něčím, co se objevilo, aniž bychom to chtěli. Nějaký psycholog řekl před chvílí v tv, že bezprostředně po tom berlínském masakru se rozhostilo absolutní ticho, lidé, jakoby zkameněli a teprve po několika vteřinách se v nich znovu projevil život. Prostě něco v nás se brání té hrůze uvěřit.Možná si podobné chvíle prožili mnohokrát naši předkové za války...

Jsou osoby a osobnosti, na které svět nikdy nezapomene, protože něco velkého světu dali, Do světové historie "vyorali svoji brázdu". Každá země dala světu nějaké osobnosti. Čteme jejich díla, posloucháme jejich hudbu, díváme se na divadelní představení, filmy....Já si ale teď ani zaboha nemůžu vzpomenout na žádná jiná německá jména, než Adolf Hitler, který se podepsal krví na dějinách Evropy a svět na něho nikdy nezapomene!Naši předkové možná také "zkameněli" na léta z hrůzy, kterou zažívali.

Další jméno z těch německých, které se mi vybaví , je jméno Angely Merkelové. Změnila Evropu od samých základů a nemusela dokonce povolat ani vojsko do zbraně. Nevím, na jak dlouho svět ztuhl úžasem, nad tím, kde jsme se ocitli a za co !? neví to asi nikdo z nás. Jedno ale vím naprosto jistě, že se zase probereme. Jen se bojím, že bude příliš pozdě. Jen se do historie světa zapíše jméno...další osobnosti, která Evropu obohatila ?


Přečteno: 579x
SDÍLET ČLÁNEK
 

Aktuality


Vystoupení v poslanecké sněmovně Září 2017

Vystoupení v poslanecké sněmovně Červenec 2017

Vystoupení v poslanecké sněmovně červen 2017

Vystoupení v poslanecké sněmovně květen 2017

PL: Malá vzpomínka na velké podvody, které provázejí českou ekonomiku dodnes.

Vystoupení v poslanecké sněmovně duben 2017

ČTK: Jourová:Získání peněz EU může být podmíněno dodržováním hodnot EU

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Březen 2017 - OKD

Na Slovensku jedna mladá žena pomočila a poničila Korán

PL: Jourová se zbláznila, plácá nesmysly a měla by se stydět.

PL: Stropnický přidružil české vojáky k německé divizi 

Unie katastrofálně selhala, budeme se z toho vzpamatovávat staletí.

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Únor 2017 - Závěrečná zpráva vyšetřovací komise

Silná slova po pořadu ČT

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Leden 2017 - privatizace OKD

Občan „v péči státu“ aneb Byty OKD - nekonečný příběh?

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Leden 2017

Potrestejte TOP 09 za Jaromíra Štětinu! zaznělo od Babiše.

Tady přestává všechna legrace. „Zfanatizovaní“ mladí lidé se neštítí sprostě řvát na prezidenta. Jana Lorencová tuší revoluci

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Říjen - Listopad 2016

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Září 2016 

Proč Afrika nechce zpátky své běžence... Článek od Břetislava Olšera

Migrační manifest. Článek od Břetislava Olšera

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Červenec 2016

Když nezabralo nic jiného, jde to s reorganizací

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Květen 2016

Babišova žena přináší drsný text: Lžete, nevážení migranti. Barbarské zrůdy

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Únor - Březen 2016

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Leden 2016

Pokus o likvidaci Evropy a „němý Sobotka“. Máme prý zaděláno na velký problém. Znepokojující slova od známé novinářky a Babišovy poslankyně

Kniha Krvavé oleje je již od 7.12.2015 vytištěna a rozesílána na základě objednávek z www.krvaveoleje.cz

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Listopad-Prosinec 2015

Vystoupení v poslanecké sněmovně - Říjen 2015


Prohnilá policie. Kdo ovládal koho

Konec šéfinspektora Bílka? Premiér s ním chce mluvit
Roli inspekce supluje ÚOOZ

Šéf GIBS je v ohrožení. Premiér od něj chce vysvětlení k olomoucké kauze

Vidíme jen dva centimetry před nos, ale měli bychom vidět dál, myslí si Lorencová

Hromadná sebevražda, zlom evropské civilizace... Babišova poslankyně se dostala ve sněmovně znovu ke slovu

Babišova poslankyně to rozsekla: Uprchlíci jsou mladí muži s nabouchanými svaly. To jim není blbé utíkat? Mají bránit svou vlast

Vyjádření Jany Lorencové pro Živnostenské listy

Žádost vedoucí redakce Živnostenské listy o vyjádření k vystoupení poslankyně, Jany Lorencové, v PSP

Praní špinavých peněz

Vystoupení v poslanecké sněmovně - pátek 18. září 2015

Vystoupení na ČT24 ke kauze bytů OKD

Jiří Leschtina: Velký slídil rozkládá GIBS


Bakala jako Kožený? Zeptali jsme se odborníků, jak moc se mu blíží


Lidé z GIBS měli v mobilech sledovací a odposlouchávací software


Skandál na generální inspekci, hlídači policistů měli napíchnuté telefony